Oferujemy grzejniki panelowe ozdobne do łazienki. Modele grzejników ozdobnych bijące rekordy popularności. Wszystko dostępne od ręki.
Grzejniki panelowe ozdobne
Krótka charakterystyka grzejnika panelowego ozdobnego
Grzejniki panelowe Swiss-Liniger to nowoczesne rozwiązanie oparte na innowacyjnej technologii. Zostały one precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości stali niskoemisyjnej. Ten materiał to nie tylko korzyści ekologiczne. Wyróżnia go znacznie większą odpornością na rdzę i korozję w porównaniu do tradycyjnych alternatyw.
Dodatkowo powierzchnia grzejników została pokryta specjalną warstwą farby proszkowej, która została naniesiona w sterylnych warunkach. Estetyka nie będzie tu jedynym plusem. Także wysoka trwałość nawet w pomieszczeniach o znacznej wilgotności z pewnością stanowi wartość dodaną tego produktu. Swiss-Liniger skupia się na doskonałej jakości wykonania.
Specyfikacja grzejników panelowych od Swiss-Liniger
Innowacyjny grzejnik panelowy został wykonany z wysokogatunkowej stali o niskiej zawartości węgla. Nie tylko podkreśla jego estetykę, ale także gwarantuje doskonałą wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne. Powierzchnia grzejnika została precyzyjnie pokryta farbą proszkową, dostępną w dwóch eleganckich kolorach: bieli i antracycie. Z myślą o łatwym montażu, zestaw obejmuje uchwyty montażowe ścienne. Jednak zauważ, że rozmiar o szerokości 31 cm wymaga trzech punktów montażowych.
Grzejnik panelowy o minimalnym wymiarze, maksymalnej efektywności i personalizacji
Całkowity wymiar grzejnika z montażem wynosi jedynie 10 cm od ściany. Czyni go to idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Warto podkreślić, że termostat i zawór kątowy nie są dołączone do zestawu. Dzięki temu użytkownik może dostosować grzejnik do indywidualnych preferencji. Moc cieplna grzejnika została precyzyjnie określona zgodnie z normą DIN EN 442. Uwzględnia temperatury t 1= 75° C, t 2= 65° C, i tr=20 °C, co zapewnia efektywne i komfortowe ogrzewanie. Dopuszczalne ciśnienie robocze wynosi maksymalnie 5 barów. Grzejnik nie tylko wydajny, ale także bezpiecznym rozwiązaniem do użytku w różnych warunkach.
Jaki grzejnik panelowy wybrać w naszym sklepie?
Przy ocenie potencjalnej mocy grzewczej grzejników panelowych należy uwzględnić szereg kluczowych czynników. Należą do nich: materiał i wiek konstrukcji budynku, rodzaj zastosowanej izolacji termicznej, lokalizacja pomieszczenia oraz system wentylacji.
W przypadku starszych domów, które nie posiadają izolacji cieplnej i zostały zbudowane przed latami osiemdziesiątymi XX wieku, zapotrzebowanie na moc grzewczą może sięgnąć nawet 120–200 W/m2. W budynkach wzniesionych pod koniec XX wieku (1980–2000), przewiduje się, że potrzebna moc wyniesie 90–120 W/m2. Natomiast w nowoczesnym budownictwie, gdzie zastosowano skuteczną izolację termiczną, zapotrzebowanie może spaść do zakresu 60–90 W/m2.
Montaż grzejnika panelowego
Montaż grzejnika panelowego jest stosunkowo prosty i może być przeprowadzony przez doświadczonego majstra lub nawet przez samodzielnego użytkownika. Pierwszym krokiem jest prawidłowe zamocowanie uchwytów montażowych na ścianie, zapewniając solidne wsparcie dla grzejnika. Następnie grzejnik panelowy można łatwo przyłączyć do systemu grzewczego, a dokładność montażu wpływa bezpośrednio na efektywność i wydajność jego działania.