Filtruj
Kolor Szkła
Grubość szkła
Wysokość
Cena
  • od
    do

Drzwi prysznicowe składane

Drzwi prysznicowe składane - przemyślana konstrukcja zajmująca niewiele miejsca 

Drzwi prysznicowe składane to dobra alternatywa dla drzwi prysznicowych uchylnych i przesuwanych. Ten typ drzwi zapewnia całkowicie wysoki komfort użytkowania, ponieważ daje możliwość powstania dużego wejścia do kabiny prysznicowej. Jest to oczywiście rozwiązanie bardzo pożądane, szczególnie w przypadku osób starszych, tymczasem tak naprawdę przydaje się każdemu i to nie zależnie od wieku. Dużym atutem jest to, że z powodu swojego układu, zajmują niedużo miejsca po złożeniu, a postęp drzwi składanych umożliwia otwieranie kabiny w obie strony. Uchylają się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możemy "skryć" złożone drzwi do środka wnęki, co przyniesie to efekt optycznego rozbudowania łazienki. Wybrane modele sprawdzą się w małych łazienkach, w których przestrzeń musi być użytkowana w funkcjonalny sposób. Drzwi składane prysznicowe instaluje się w natryskach wnękowych, co stanowi współczesną opcję dla kabin tradycyjnych. Warto dodać, że inwestorzy mają pod tym względem szeroki wybór możliwości pod kątem dopasowania akcesoriów prysznicowych. Jest też możliwość doboru drzwi do indywidualnych potrzeb.

Zalety drzwi prysznicowych składanych 

W prowadzeniu naszego sklepu internetowego zależy nam na tym, aby nasza oferta sprostała Państwa wymaganiom. Możemy zatem pochwalić się bogatym wyborem drzwi prysznicowych składanych, które różnią się od siebie parametrami i konstrukcją. Wszystkie modele drzwi składanych wyszczególniają się dużymi zaletami, a mianowicie

  • sprawdzają się w mniejszych łazienkach, gdzie nie będzie trzeba oszczędzać miejsca dla przestronnej kabiny, 
  • są niezwykle komfortowe, a przy tym gwarantują szerokie wejście do kabiny,
  • umożliwiającą otwieranie i zamykanie bez konieczności zajmowania dużej ilości przestrzeni,
  • nie ma możliwości ich przypadkowego otworzenia podczas korzystania z natrysku,
  • posiadają szkło hartowane pokryte powłoką Nano Easy to Clean, które zawsze cieszy się lśniącą powierzchnią, 
  • można je zamontować z brodzikiem lub bez brodzika.

Na jakie drzwi prysznicowe składane postawić? 

W przeciwności do drzwi standardowych prysznice wnękowe mogą dysponować nietypowymi parametrami. Zanim Państwo dokonają wyboru konkretnego modelu skrzydła, należy precyzyjnie zmierzyć wejście do natrysku. Ważną decyzją, którą musi podjąć inwestor, jest także sposób otwierania. Można zdecydować się na drzwi prysznicowe harmonijkowe lub składane, które przesuwają się wzdłuż zainstalowanej ościeżnicy. Te gatunki posiadają wspaniałomyślną funkcjonalność, a postanowienie o montażu określonego modelu to sprawa osobista.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium