Odpływy liniowe do prysznica

Odpływy liniowe - doskonałe do systemu bezbrodzikowego

Do jakiegoś czasu największą popularność pozyskiwały kabiny prysznicowe z brodzikiem. Aczkolwiek w niektórych wnętrzach nadal górują przede wszystkim z powodu łatwego montażu. Pomimo tego nie wszędzie to rozwiązanie jest właściwe. Osoby popierające kabiny typu walk-in cenią sobie komfort użytkowania, a także brak trudnych do pokonania „szczebli”. Natomiast aby kabina tego typu dobrze realizowała swoją funkcję, potrzebny jest dla niej zamiennik brodzika. Wobec tego jest nim nic innego jak mały próg przy wejściu do kabiny i również przede wszystkim odpływ liniowy.

Czym są odpływy liniowe i jak działają? 

Odpływy liniowe to instalowane w posadzce prysznica bez brodzika odpływy wody. Odpowiadają one za odprowadzanie brudnej wody do systematyzacji kanalizacyjnej. Wskutek odpływu i bardzo dobrze uformowanej posadzce woda odpływa za przyczyną siły grawitacji. Jest to przeszkodą w zatykaniu się odpływu, a także korzyścią w pozyskaniu większej estetyki wykończenia kabiny.

W czym pomogą Ci odpływy liniowe?

Powszechnym powodem, dla którego klienci zakupują odpływy liniowe, jest pragnienie utworzenia kabiny z rodzaju walk-in. Ten rodzaj kabin jest doskonałym rozwiązaniem szczególnie we współczesnych aranżacjach. Największą uwagą przyciągają przede wszystkim swoją praktycznością. Kabiny z brodzikami nie ułatwiają wejścia do nich. Brodziki są wysokie, a przy tym osoby starsze lub niepełnosprawne mogą mieć problem z wejściem do tego typu kabiny. Jeżeli zatem masz trudności z mobilnością lub po prostu chcesz przyrządzić wymarzoną kabinę, odpływ liniowy będzie idealny dla Ciebie.

Dążysz do tego, aby prysznic demonstrował się perfekcyjnie? W takim wypadku odpływ ścienny z pełnym przekonaniem będzie dobrym wyborem. Dzięki niemu możesz stworzyć niepowtarzalną kabinę, która wydaje się pozbawiona odpływu oraz uzyskasz zadowalającą estetykę wyglądu. Co jednak jeszcze bardziej ważne, odpływ liniowy ścienny doskonale spełni swoją funkcję. Zupełnie usuwa on wodę, która ulatnia się na podłogę podczas brania prysznica. Modele te nie zatykają się, a ich czyszczenie jest dużo łatwiejsze niż w przypadku tradycyjnych odpływów.

Odpływy liniowe - jakie długości są dostępne? 

W naszym sklepie na stronie internetowej szklanalazienka.pl dostępne modele odpływu liniowego mają bardzo różne długości – proponujemy zakup zarówno odpływów mierzących zaledwie kilkanaście centymetrów, jak i wersje półtorametrowe. Te największe zazwyczaj są wykorzystywane w pomieszczeniach, z których korzysta większa liczba osób. Przeważnie można je zobaczyć na basenach, w klubach fitness oraz w innych podobnych miejscach.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium