Ścianki prysznicowe walk-in, jak to naprawdę wygląda? 

Ścianki prysznicowe walk-in to jedyne produkty, dzięki którym można w zupełności dopasować się do wymogów łazienki. Oddzielają one w subtelny sposób kabinę prysznicową od całej reszty łazienki. Pozostawiają wrażenie lekkości i zachowania większej przestrzeni. W zupełności wystarczy wygospodarować nieco miejsca, zamontowując odpływ liniowy ze stali na podłodze i cała w tym filozofia. Rozwiązanie jest proste w zachowaniu nasyconej czystości i pielęgnacji. Niezawodnym zabezpieczeniem przed chlapiącą wodą będzie z dużą pewnością przezroczysta albo matowa ścianka prysznicowa walk-in znana także jako szyba prysznicowa.

Ścianki walk-in – znakomite zalety

Zastanawia się Państwo, czy tak naprawdę ścianki walk-in będą dobrym rozwiązaniem do pomieszczenia kąpielowego? Za ich wyborem świadczy szereg zalet. Jakie one tak naprawdę są? 

  • Uniwersalność – ścianki walk-in będą pasowały w dowolnej łazience, niezależnie od stylu, urządzenia czy rozmiaru pomieszczenia.
  • Łatwe czyszczenie – czyszczenie ścianek walk-in to rozkosz. Ścianki prysznicowe walk-in to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą spędzić dużej ilości czasu na sprzątaniu łazienki. Mowa tu w szczególności o szorowaniu zakamarków, bez trudno dostępnych miejsc. 
  • Trwałość – ścianki walk-in mają bardzo prostą konstrukcję, dzięki której w zasadzie trudno jest coś zepsuć. Właśnie dlatego ich konstrukcja jest trwała i będzie służyć Państwu przez wiele lat!
  • Wygoda – użytkownicy ścianek walk-in chwalą je zazwyczaj za wygodę. Takie ścianki są szerokie, bezpieczne i świetnie sprawdzają się również w łazienkach, w których mieszkają dzieci, starsi czy osoby o ograniczonej sprawności ruchowej.

Decydować się na prysznic walk-in z brodzikiem czy bez? 

W naszym sklepie mamy brodziki, które dostosowujemy do modelu walk-in. Brodziki w tych kategoriach prysznicowych nie są jednak wymagane, co okazuje się imponujące dla klientów. Istotną obawą, wynikającą z braku brodzika jest chlapanie oraz zalewanie podłogi, ale nic takiego nie występuje. Trzeba pamiętać, że chcąc zamontować ścianki typu walk-in z odpływem prysznicowym bez brodzika, powinno się przygotować odpowiednio podłogę, tak aby miała skonkretyzowany spadek, do którego spływa woda. Brodzik przedłuża zupełnie czas spędzony w łazience na sprzątaniu, a instalując np. odpływ liniowy mamy płaską powierzchnię, o której czystość bardzo łatwo zadbać.

 

 

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl