Opcje przeglądania
Wybierz rozmiar
Wybierz rozmiar
Cena
  • od
    do
Producenci

baner producenta z Kutna Szklana Łazienka

Jako Producent oferujemy Drzwi Prysznicowe 120 cm w wielu opcjach szkła i okuć. Oferujemy wiele rozwiązań konstrukcyjnych. Sprawdzone modele.

Drzwi Prysznicowe 120 cm

 

Specyfikacja drzwi prysznicowych 120 cm

Nasze drzwi produkujemy z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 8 mm. Jest ono idealnie przezroczyste. Nie posiada pęcherzyków powietrznych i jest idealnie równe. Nasze systemy nadzoru jakości skutecznie eliminują wszelkie skazy powstałe w czasie procesu produkcyjnego. Szkło poddawane jest podwójnemu hartowaniu. Proces jest sterowany cyfrowo i stanowi tajemnicę produkcyjną. Nasze drzwi są znacznie bardziej odporne na uderzenia mechaniczne niż produkty konkurencji. Wszystkie krawędzie są podawane obróbce pod kątem bezpieczeństwa użytkowania. Standardowa wysokość naszych drzwi to 195 cm. Jako producent jesteśmy w stanie wyprodukować drzwi prysznicowe w każdym rozmiarze. W tym celu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi.

Odcienie szkła w drzwiach prysznicowych 120 cm

Nasze drzwi są oferowane w kilku odcieniach i fakturach szkła. Są one odpowiednikiem wyznaczonych trendów na rynku. 

Szkło przezroczyste nazywane transparentnym

Najpopularniejszy i najstarszy trend na rynku. Cieszy się wciąż dużym powodzeniem wśród klientów. Idealny do mniejszych łazienek. Ze względu na swoją przezroczystość nie ogranicza optycznie powierzchni łazienki. Biorąc kąpiel, bez problemu kontrolujemy otoczenie. Przezroczystość nie zakłóca aranżacji kolorystycznych w łazienkach. Jest to szkoło o gładkiej fakturze.

Drzwi prysznicowe 120 cm i szkło grafitowe nazywane dymionym 

Jest to trend, który na rynku pojawił się stosunkowo niedawno. Szkło grafitowe daje już niewielką dozę intymności. Pozwala przy tym wciąż kontrolować otoczenie. Nadaje się do różnych aranżacji jako kontrast lub spójny element. Klienci najczęściej wybierają drzwi prysznicowe 120 cm w tym kolorze szkła w połączeniu ze złotymi dodatkami. Ten odcień szkła w drzwiach prysznicowych jest naszym hitem sprzedażowym do luksusowych hoteli w Arabii Saudyjskiej. Szkło tego typu ma powierzchnię gładką.

Szkło mrożone nazywane szkłem mlecznym lub satynowym

Jest to trend, który w ostatnim czasie zyskuje największą popularność. Szkło mrożone zapewnia 100% intymność w czasie kąpieli. Szkło tego typu w drzwiach prysznicowych 120 cm ma fakturę piaskowanego szkła, lekko porowatą. Posiada ono jeszcze jedną bardzo ważną cechę. Jest ono najłatwiejsze w utrzymaniu czystości we wnęce prysznicowej. Szkło ze względu na swoją fakturę maskuje osadzający się kamień wapienny na szkle.

Okucia drzwi wnękowych

W naszej ofercie możesz wybrać kilka rodzai okuć szkła ze względu na kolorystykę. Możesz wybrać okucia w kolorze: srebrnym, czyli chromowane, złote, czarne. W niektórych modelach znajdują się również modele okuć o różne fakturze np. z połyskiem lub szczotokwanej. Niezależnie od wybranej opcji kolorystycznej wszystkie są wykonane solidnie.

Bezpieczna wysyłka drzwi prysznicowych 120 cm

Mamy wieloletnie doświadczenie w bezpiecznej i szybkiej wsyyłce drzwi prysznicowych. Dokładamy wszelkich starań, aby docierały one do Państwa w nienaruszonym stanie. Bezproblemowo odbywa się to w ponad 99% wysyłek. Gdyby jednak doszło do uszkodzenia, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym biurem obsługi klienta.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium