Drzwi prysznicowe uchylne

Wysokiej jakości drzwi prysznicowe uchylne w pełnym potencjale wykorzystania pomieszczenia 

Nasz sklep internetowy oferuje dla Państwa wysoką jakość drzwi prysznicowych uchylnych. Modele tej klasy wyszczególniają się solidnym wykonaniem. Zawiasy możemy zainstalować z lewej lub z prawej strony. Jeżeli mamy przestrzenną kabinę, możemy zdecydować się na drzwi uchylne podwójnie. Dzięki drzwiom podwójnym jest możliwość otwierania drzwi do środka kabiny i na zewnątrz. Te drzwi bez zarzutu sprawdzą się w dużych łazienkach. Warto też mieć na uwadze, że wybór proponowanych drzwi to również ciekawa alternatywa, szczególnie atrakcyjna w przypadku pomieszczeń, gdzie wskutek założeń architektonicznych znajdują się wnęki, a także w obiektach, gdzie istnieje zapotrzebowanie na kilka kabin prysznicowych w jedynym miejscu (np. szatnie w obiektach sportowych). Wystarczy zamieścić w lukę drzwi uchylne, aby cieszyć się designerską, ale też dyskretną konstrukcją. Drzwi zostały stworzone z myślą o indywidualnych wymaganiach użytkowników. Bardzo ważne jest łatwe funkcjonowanie mechanizmu, trwałość zawiasów, grubość szkła oraz materiał wykonania profilu. Tego typu produkty znajdą Państwo właśnie w naszej ofercie!

Zalety drzwi prysznicowych uchylnych 

Jeżeli zdecydują się Państwo na aranżację z drzwiami prysznicowymi uchylnymi, to gwarantujemy, że jest to trafny wybór. Produkty z naszego sklepu internetowego idealnie wkomponowują się w miejsce, które przeznaczą Państwo do zabudowy. 

Czym wyróżniają się nasze drzwi prysznicowe?

  • Posiadają aluminiowe uchwyty, które nie korodują i nie odpadają.
  • Są stworzone z niezawodnego szkła hartowanego z powłoką EasyClean ułatwiającą polerowanie.
  • Mogą być montowane w zestawie z brodzikiem lub bez.
  • Można je otworzyć na większą szerokość, co ułatwia wejście do kabiny.
  • Mają estetyczne i dobre wykończenie, np. chromowane profile.

Drzwi prysznicowe uchylne produktami ułatwiającymi czystość dla codziennego użytkowania 

Tym, co odróżnia drzwi uchylne od innych drzwi, jest przede wszystkim proste czyszczenie. Głównie chodzi tu o tafle, które nie zachodzą na siebie, dzięki czemu łatwiej jest usunąć zabrudzenia i zacieki. W ten sam sposób drzwi prysznicowe uchylne są zabezpieczone przed działaniem szkodliwej rdzy, wilgoci oraz detergentów. Poza tym tego rodzaju produkty rzadko ulegają awariom, nie zacinają się, są dogodne w użyciu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium