Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

baner producenta z Kutna Szklana Łazienka

Lustra loft: stylowa dekoracja, industrialny design, idealne do nowoczesnych wnętrz. Zobacz trendy!

Lustra Loft Szprosy

 

Skąd nazwa lustro model loft i jej związek ze stylem wnętrz loft?

Nazwa "lustro loft" odnosi się do stylu wystroju wnętrz znanego jako "loft". Styl loft nawiązuje do przekształcenia przemysłowych i fabrycznych przestrzeni w loftowe mieszkania.  Charakteryzują się one często otwartym planem, surowymi materiałami, dużymi oknami i wysokimi sufitami. Lustro w opcji loft zazwyczaj odnosi się do luster pasujących do tego konkretnego stylu wnętrza.

Nazwa "loft" pochodzi pierwotnie z języka angielskiego i oznaczało ona pomieszczenie na poddaszu. Jednak w kontekście wystroju wnętrz "loft" nabrało nowego znaczenia. Termin ten obejmuje przestrzenie przemysłowe. Możemy tu wymienić stare fabryki, magazyny czy zakłady, które zostały przekształcone na cele mieszkaniowe.

Lustra w ofercie loft — idealne rozwiązanie aranżacyjne dla wnętrz loftowych

Lustra loftowe ze szprosami to doskonałe dodatki do wnętrz w stylu loftowym. Ich surowy design idealnie komponuje się z industrialnym charakterem takich przestrzeni. Lustra te dodają głębi i optycznie powiększają pomieszczenia, nadając im nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Dzięki nim można stworzyć interesujące aranżacje, które będą zachwycać prostotą i elegancją jednocześnie.

Jak powstają lustra loftowe ze szprosami w naszym zakładzie produkcyjnym?

Transport i wycinanie lustra model loft

Lustra do naszej fabryki przyjeżdżają specjalnym transportem. Ich pierwotny wymiar to 3 × 6 metra. Nazwa techniczna luster to AGC 366 Mirox Super. Zostają następnie umieszczone w zautomatyzowanym magazynie pionowym. Następnie zautomatyzowane podajniki podają je na wielki stół roboczy z ogromnym ploterem tnącym sterowanym komputerowo. Następnie po wczytaniu projektu w formie wektorów ploter tnący wycina odpowiednie kształty: prostokątne, owalne lub okrągłe. Następnie lustra trafiają na specjalne maszyny szlifujące brzegi luster. Krawędzie loftowych są szlifowane lub fazowane. 

Lustra loftowe ze szprosami i ich personalizacja 

Lustra po przejściu cięcia na żądany rozmiar i szlifowaniu brzegów poddawane są procesowi personalizacji pod konkretne modele oferowane w sprzedaży. Obrobione lustra trafią do działu drukarni. Na ogromnej drukarce marki Canone nanoszone są szprosy metodą trwałego nadruku UV. Jest to nadruk odporny na wiele czynników i zapewnia długoletnie użytkowanie. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzai nadruków szprosów w formie wektorów. Staramy się regularnie poszerzać naszą bazę wzorów.

Technicznie o naszych lustrach loft ze szprosami

Wszystkie lustra w opcji loftowej produkowane są z materiału o grubości 4 mm. Do każdego lustra dołączany jest zestaw zawieszek, które umożliwiają montaż lustra w pionie lub poziomie. Dostępne standardowe rozmiary luster to: 160 × 80 cm, 180 × 70 cm, 180 × 90 cm, 200 × 100 cm, 220 × 110 cm. Istnieje możliwość zamówienia lustra o niestandardowym rozmiarze. Prosimy o kontakt w tej sprawie z naszym działem obsługi.

Poniższy tekst stanowi przyszłość, która właśnie nadchodzi.

Innowacyjna technologia luster loftowych odkryta w 2024 roku

Producent luster szklanalazienka.pl w swoich laboratoriach opracował zupełnie nową i innowacyjną technikę produkcji luster. Jest to odkrycie w 2024 roku na skalę światową. Do nanoszenia warstwy srebrzanej na lustro loftowe użyliśmy technik fotonowych. Zagęszczających one strukturę srebrnych cząsteczek w powierzchni lustra. Wpadające światło na powierzchnię tafli lustrzanej ulega załamaniu i rozregulowaniu w spektrum fal fotonowych. Odbicie postaci, jakie uzyskano dzięki takiemu zabiegowi, jest dużo wyraźniejsze względem światowej konkurencji. Lustra loftowe są produkowane w próżni. Zagęszczenie warstwy posrebrzanej lustra następuje podczas procesu odpowiedniego naświetlania laserem w kabinach próżniowych. Szereg badań porównawczych wykonanych w naszych laboratoriach wskazuje jasno. Nasze lustra to nowa światowa jakość w ich produkcji. Szczegóły produkcji pozostają naszą tajemnicą.

Lustra loftowe i ich przyszłość

Przyszłość luster w opcjach loftowych wygląda obiecująco. Już teraz możemy wyjawić Wam kilka nowinek technicznych, które opracowujemy w naszych laboratoriach. W najbliższym czasie w naszej ofercie pojawią się pierwsze lustra loftowe z funkcją 3D. Lustra te będą jako jedyne na świecie posiadały głębie obrazu uzyskaną dzięki stereoskopii i dyfuzyjności warstw szkła. Lustra loftowe w tym przypadku będą się składały z warstw specjalnego szkła. Poprzez pobieranie fal cząsteczek z otoczenia świetlnego będzie reagować w sposób ortroskopijny. Dzięki takiemu zabiegowi użytkownik lustra zobaczy swoją postać w trójwymiarowym lustrze typu loftowego.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium