baner producenta z Kutna Szklana Łazienka

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kabiny prysznicowe półokrągłe jako ideał nowoczesnego stylu 

Kabiny prysznicowe półokrągłe to rozwiązanie łazienkowe pasujące do nowoczesnego stylu. Dzięki kształtowi, który odpowiada wycinkowi koła, niewątpliwie w bardziej optymalny sposób wykorzystują przestrzeń pomieszczenia. Bardzo dużą korzyścią tego typu kabin jest ich sposób otwierania. W przypadku standardowych kabin prysznicowych drzwi od kabiny otwierane są do zewnątrz co wymaga wolnej przestrzeni wokół. Natomiast kabiny prysznicowe półokrągłe są umiejscowione na rolkach i to właśnie system rozsuwany wytwarza sporą oszczędność miejsca. Z założenia jest to model wykorzystywany codziennie przez wszystkich domowników, za czym idzie wysoka eksploatacja. Doskonale zdajemy sobie sprawę z wad poszczególnych modeli. Pod tym względem warto zwrócić uwagę na elementy wykończenia jak uszczelki kabiny i cały system przesuwny. My możemy zapewnić, że kabiny prysznicowe półokrągłe z naszej oferty sklepu internetowego to produkty najwyższej jakości!

Bezproblemowe użytkowanie kabin prysznicowych półokrągłych 

Spośród kabin prysznicowych, które są przeważnie wybierane, wybijają się najczęściej kabiny prysznicowe półokrągłe. Jest tak dlatego, że pasują one praktycznie w każdej łazience. Ich bezproblemowe otwieranie sprawdzi się na każdej płaszczyźnie i zostanie docenione nawet przez najbardziej wymagających klientów. Co ważne, półokrągła kabina prezentuje się wręcz bez zarzutu w małej przestrzeni, sprawiając wrażenie większej. Taka iluzja może spotęgować poprzez dobór transparentnego szkła. Mimo to bez względu na zastosowane techniki kabina tego rodzaju w półokrągłym kształcie to idealny wybór.

Kabiny prysznicowe półokrągłe z brodzikiem lub bez brodzika 

Wyobrażając sobie kabinę prysznicową półokrągłą z brodzikiem, tworzymy tak zwaną strefę mokrą. Wskutek tego utrzymanie czystości jest o wiele prostsze. Poza tym zamontowanie kabiny półokrągłej z brodzikiem jest bardzo łatwe. Wobec tego nie muszą Państwo się obawiać o to, że kształt kabiny nie dopasuje się do kształtu brodzika, czy odwrotnie. Do wyboru są brodziki niskie oraz wysokie. Natomiast jeżeli chcemy połączyć opcję wanny z prysznicem, polecamy postawić na ten drugi rodzaj, czyli wysoki brodzik. Sporządzi on dodatkowe możliwości kąpieli oraz korzystania z kabiny.

Coraz większym powodzeniem cieszą się kabiny prysznicowe półokrągłe bez brodzika. Wtedy prysznic bez niego to kabina, którą umiejscawia się na płytach podłogowych. Niniejszy sposób montażu jest stosowany w przypadku kabin półokrągłych, gdzie korzysta się z przesuwnych drzwi szklanych wykonanych ze szkła hartowanego. Bardzo ważnym elementem tego rozwiązania jest instalacja płytek antypoślizgowych, które pełnią istotną funkcję. To tak naprawdę one są podstawą prysznica, dlatego musi to być bezpieczna przestrzeń, która stwarza komfortowe warunki podczas kąpieli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium