Producenci

baner producenta z Kutna Szklana Łazienka

Drzwi prysznicowe przesuwne

Drzwi prysznicowe przesuwne to nie tylko wygoda i funkcjonalność, ale nieograniczone możliwości aranżacji

Prysznic jest wygodnym rozwiązaniem i świetnie sprawdza się w każdej łazience. Jeżeli zdecydują się Państwo na drzwi prysznicowe przesuwne, mają Państwo w naszym sklepie bogatą ofertę prosto od producenta. Oferujemy drzwi w kilku rodzajach szkła, jak również w kilku kolorach okuć.

Nasz sklep ułatwi dobór drzwi prysznicowych na każdy wymiar Państwa łazienki a zastosowany w nich system montażowy pozwoli na szybką i sprawną instalacje. Wszystko po to, aby móc szybko i wygodnie cieszyć się odmienioną łazienką.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ KILKA KOLORÓW SZKŁA I KOLORU OKUĆ DO WYBORU BY STWORZYĆ SWOJĄ WYMARZONĄ ŁAZIENKĘ

 

Zalety drzwi prysznicowych przesuwnych 

Zastanawiają się Państwo czy drzwi prysznicowe przesuwne to faktycznie dobry wybór? Drzwi przesuwne kojarzyły się zawsze z problematycznym utrzymaniem czystości, wadliwym system jezdnym i zacinającymi się rolkami. W naszym systemie montażowym wykluczyliśmy wszystkie wady konstrukcyjne. Zrezygnowaliśmy z dolnych rolek na rzecz subtelnego systemu prowadzącego. System górnych rolek i prowadnica są umieszczone na takiej wysokości a rolki tak skonstruowane by woda nie była w stanie działać na niego negatywnie. 

 

ZALETY NASZYCH DRZWI:

  • prosty montaż nie wymagający udziału specjalisty.
  • minimalistyczny wygląd bez niepotrzebnych ram.
  • w stosunku do drzwi uchylnych nie zabierają dużo miejsca.
  • części montażowe bardzo trwałe i wytrzymałe, wykonane z materiałów wysokiej jakości.
  • możliwość dopasowania właściwie do każdej wnęki, dzięki bardzo prostej regulacji.
  • montaż drzwi na posadzce lub brodziku.
  • PRODUKCJA POLSKA co daje dostęp do wszystkich części zamiennych do drzwi.
  • szeroka gama kolorystyczna co daje niezliczone możliwości aranżacji.
  • bardzo łatwy dostęp do wszystkich zakamarków, co pozwoli szybko wyczyścić drzwi.
  • możliwość wykonania drzwi w innej wysokości niż w standardzie. 

Drzwi prysznicowe przesuwne - jakość i trwałość na wiele lat 

Warto mieć świadomość, że drzwi prysznicowe przesuwne w sposób zupełny wyróżniają się od innych produktów. Wiąże się to z montażem przeprowadzonym w dość trudnym środowisku. Projekty najczęściej realizowane są z hartowanego szkła, albowiem posiada ono podwyższoną jakość, jest odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia takie jak zarysowania, pęknięcia oraz stłuczenia. Zasługującą alternatywą na rozważania są wersje bezramowe, które nie tylko wyróżniają się eleganckim wyglądem, ale ze względu na gładką powierzchnię na całej powłoce jeszcze łatwiej się czyści. Współcześnie na rynku znajdują się także nowoczesne drzwi przesuwne, które pokryte są nadzwyczajną powłoką EasyClean, wskutek czego utrzymanie ich w czystości jest jeszcze łatwiejsze. Powłoka w kategoryczny sposób ogranicza również pojawianie się plam i uciążliwych osadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium