Drzwi prysznicowe składane, uchylne i przesuwne

Drzwi prysznicowe oferujące wiele rozwiązań dla lepszych efektów wykończenia kabin 

Drzwi prysznicowe w zupełności decydują o finalnym wykończeniu kabin. U nas sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym sklepie internetowym dostępne są w szerokości od 100 do 195 centymetrów. Duży wybór umożliwia zastosowanie tego rozwiązania także w nietypowych wnętrzach. Bez znaczenia, czy dysponują Państwo bardzo dużym salonem kąpielowym, czy niewielką łazienką - będą Państwo zadowoloni, ponieważ do uzyskania jest więcej przestrzeni. Będące do dyspozycji drzwi prysznicowe mogą być składane, przesuwne lub uchylne. Ewentualność korekty ich szerokości oraz postępowy system wyrównywania nierówności ściany przyczynia się do tego, że bez jakichkolwiek trudności zrealizuje Państwo wymarzony projekt kabiny prysznicowej. Drzwi utworzone są ze szkła hartowanego o grubości 8 mm. Poszczególne modele są dopasowane do montażu po lewej lub po prawej stronie, zatem nie trzeba zastanawiać się nad tym w chwili składania zamówienia.

Na co zwracać uwagę przy wyborze drzwi prysznicowych? 

  • Zwróćmy uwagę na kształt łazienki i pomyślmy, w jaki sposób najprościej wykorzystać przestrzeń na kabinę. Czy w łazience znajduje się wnęka na prysznic, czy może planujemy wykorzystać narożnik? Obszerne łazienki mają dobrą możliwość ustawiania kabiny przy ścianie, aniżeli w narożniku. Wystawiona na pierwszy plan i subtelnie zaprojektowana łazienka stanie się centralnym punktem pomieszczenia. 
  • Wyznaczmy miejsce, gdzie mają pojawić się ścianki, a gdzie drzwi prysznicowe. Trzeba zorientować się, czy udostępnione jest miejsce na luźne otwieranie drzwi, czyli wchodzenie i wychodzenie z kabiny.
  • Jaki sposób wybieramy, czy drzwi mają być składane, przesuwane czy uchylne? Dowiedzmy się, które rozwiązanie lepiej sprawdzi się w naszej łazience. Drzwi prysznicowe składane nie potrzebują dużej przestrzeni, drzwi uchylne wymagają nieco więcej miejsca, a te przesuwane - jedynie miejsca po bokach.
  • W jakim kształcie ma być kabina? Kwadratowa, prostokątna czy półokrągła? W przypadku wnęki – kształt jest naturalnie warunkowany przez jej układ, wystarczy tylko dopasowanie odpowiednich drzwi prysznicowych. Natmiast gdy wnętrze ma plan prostokąta, to trzeba zastanowić się, czy wykorzystać narożnik czy może postawić kabinę w środkowej części. Warto zadać sobie pytanie, czy może metraż pozwala na wstawienie kabiny wolno stojącej?

Drzwi prysznicowe dopasowane w każdym detalu

Bardzo często zdarza się, że mechanizm drzwi prysznicowych jest narażony na wiele uszkodzeń. W naszym sklepie wiemy, że kwestie estetyczne to jednak nie wszystko, dlatego proponujemy drzwi prysznicowe mające metalowe uchwyty - mocne, stabilne, a wobec tego pomyślne do chwycenia także mokrymi dłońmi. Drzwi przesuwne zamieszczone są na podwójnych rolkach dających gwarancję swobodnego ich poruszania. Zestaw z drzwiami zawiera całość uszczelek odprowadzających wilgoć. W dodatku aluminiowy próg, który uszczelnia drzwi, sprawia, że podczas prysznica spływająca woda nie zalewa podłogi w łazience. Nasze modele są zaprojektowane tak, by używanie natrysku było w pełnym stanie komfortowe i bezpieczne. Co ważne, po kąpieli szklane drzwi można bardzo łatwo wyczyścić za sprawą specjalnej powłoki zapobiegającej powstawaniu nieestetycznych zacieków na przykład z mydła. Dopasowując szkło hartowane, dostosujesz je do swoich potrzeb.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium