Kabiny prysznicowe uchylne

Eleganckie, nowoczesne, idealnie przygotowane kabiny prysznicowe uchylne 

Kabiny z drzwiami uchylnymi są sprawdzonym systemem otwierania kabin prysznicowych. Ich szczególną korzyścią jest prostota mechanizmu zawiasowego, użytego w drzwiach kabiny. Bardzo ważne jest to, że wydłużona żywotność takich kabin jest najczęściej wymienianą przyczyną ich zakupu. Drzwi uchylne zamontowane są na zawiasach, otwierają się jak tradycyjne drzwi, przeważnie na zewnątrz kabiny. Możemy podjąć możliwość wyboru pomiędzy kabinami jednoskrzydłowymi oraz dwustronnymi. Bardzo dobrze zdecydować się na drzwi, w których zawiasy zaopatrzone są w mechanizmy unoszący - drzwi kabiny prysznicowej będą się bardzo lekko otwierać, a w czasie zamykania domkną się samoczynnie.

Kabiny uchylne dopasowane do komfortu 

Kabiny prysznicowe z uchylnymi drzwiami są bez wątpienia bardzo wygodne. Funkcjonalne uchwyty kabin marki Swiss Linger, będące do dyspozycji w naszym sklepie, nie tylko spełniają funkcję dekoracyjną, ale mają również bardzo dobre zastosowanie w praktyce. Uchwyty zostały zaplanowane z myślą o wygodzie użytkowników, dlatego też wyróżniają się one wysoką jakością materiałów oraz optymalnym umiejscowieniem na drzwiach. Warto też dodać, że ich wielkość i profil jest łatwy do chwycenia i utrzymania nawet przy okazałej wilgotności. W dodatku uchwyty te są pokryte taką samą gładką srebrzystą powłoką jak komplet mechanizmów, z tego powodu też nasze kabiny prezentują się elegancko i bezpretensjonalnie. Wybierając kabiny uchylne wyłaniamy łatwość i rozkosz codziennego użytkowania z domowego prysznica.

Kabiny uchylne w komplecie otwierane potencjałem dla innowacyjnych łazienek

Jeżeli pożądamy za nieograniczoną autonomią oraz przestrzenią podczas wykorzystywania prysznica, kabiny uchylne w komplecie otwierane zdecydowanie spełnią te wymagania. Tego rodzaju kabiny dysponują dwukrotnie uchylonymi drzwiami, przez co pozwalają na otwarcie ich w pełni. Możemy jeszcze zdecydować się na taki model w kategorii rogowej, bezprofilowej i bez brodzika, a wtedy po otwarciu drzwi prysznicowych uzyskujemy przedłużenie naszej przestrzeni łazienkowej. Używanie takiego prysznica jest niezmiernie zadowalające, a uczucia wizualne po otwarciu go na oścież będą równie sprawiające przyjemność. Co dodatkowo ważne, taki prysznic jest niezwykle łatwy w utrzymaniu. W całości otwierane drzwi prysznicowe umożliwiają nieograniczony dostęp do wszystkich przestrzeni, a zahamowana do minimum ilość profili szklanych kończy się na potrzebie dbania o przejrzystość czyszczonych powierzchni. I warto zaznaczyć, że akurat o ten ostatni przymiot nie trzeba się martwić wybierając kabiny Swiss Liniger. Szkła pokryte są z dwóch stron powłoką Nano Easy to Clean zapewniając tym samym proste czyszczenie.  

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl